• Wpisów: 1
  • Ostatni wpis: 268 dni temu, 18:21
  • Licznik odwiedzin: 198 / 268 dni
 
sukienkizyxhee
 
http://www.polska-szafa.date/ - Polski świat mody słynie z tego że odrzucany jest na bok na korzyść  zagranicznej mody.  Bardzo często mówi się że  polska moda w porównaniu  do innych regionów   jest daleko w tyle,  ale gdyby jednak przyjrzeć się temu  z bliska polscy producenci są w stanie  przedstawić nam  naprawdę ciekawe pomysły!
Od najbardziej porządanych fasonów aż po  wysokiej jakości  materiały. W którym miejscu kryje się przeszkoda nabywców? Brak potrzebych  zdolności projektantów czy może szukający są za bardzo rygorystyczni w swoich poszukiwaniach?

Otóż nie! Chodzi o to że Polski rynek rozwijał się w o wiele krótszym czasie niż firmy międzynarodowe mając tym samym o wiele mniej czasu na podbicie rynku. Ludzie widząc że sąsiednie rynki oraz zagraniczne marki są na szczycie zaufali zagranicznym handlowcom odmawiając sobie zaszczytu prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia gadreroby. Wygląda absurdalnie ale niestety takie są smutne realia.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonej sukienki, czy też innych ubrań  ludzie nie muszą  wyszukiwać u naszych sąsiadów ze względu na to że wystarczy  zbadać  polski asortyment.

Kończąc spróbujmy  polubić to co  nasze!  Odsuńmy na bok mity i dajmy szansę Polskim  handlowcom ale również pozostałym  ludziom obracającym się w tej branży.

Nie możesz dodać komentarza.